T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2014-2015 EĞİTİM YILI BAHAR YARIYILI

1.SINIF I. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI (D-302)

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08.00-09.00

 

 

 

 

 

09.00-10.00

 

ORUP 102 Orman Botaniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

ORUP 104 Orman Ekolojisi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

 

10.00-11.00

ORUP 116 Ormancılık Politikası ve Yönetimi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 102 Orman Botaniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 118 Orman Ürünleri Kimyası

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUP 104 Orman Ekolojisi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

 

11.00-12.00

ORUP 116 Ormancılık Politikası ve Yönetimi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 102 Orman Botaniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 118 Orman Ürünleri Kimyası

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUP 104 Orman Ekolojisi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

 

13.00-14.00

ORUP 114 İstatistik

(I. ve II. Öğretim)

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

TDB 102 Türk Dili II

Okt.Talat ÜLKER

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

 

AITB 192 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Öğr.Gör. Murat BOZ

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

YDB 116 İngilizce-2

Ücretli Öğr.Elm. Neslihan KARAHAN

14.00-15.00

ORUP 114 İstatistik

(I. ve II. Öğretim)

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

TDB 102 Türk Dili II

Okt.Talat ÜLKER

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

 

AITB 192 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Öğr.Gör. Murat BOZ

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

YDB 116 İngilizce-2

Ücretli Öğr.Elm. Neslihan KARAHAN

15.00-16.00

ORUP 114 İstatistik

(I. ve II. Öğretim)

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

 

 

 

 

16.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2014-2015 EĞİTİM YILI BAHAR YARIYILI

1.SINIF II. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI (D-302)

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

13.00-14.00

 

TDB 102 Türk Dili II

Okt.Talat ÜLKER

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

 

AITB 192 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Öğr.Gör. Murat BOZ

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

 

14.00-15.00

 

TDB 102 Türk Dili II

Okt.Talat ÜLKER

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

 

AITB 192 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Öğr.Gör. Murat BOZ

(Uzaktan Eğitim Sistemi)

 

17.00-18.00

ORUP 104 Orman Ekolojisi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 118 Orman Ürünleri Kimyası

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUP 102 Orman Botaniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 116 Ormancılık Politikası ve Yönetimi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

YDB 116 İngilizce-2

Ücretli Öğr.Elm. Neslihan KARAHAN

18.00-19.00

ORUP 104 Orman Ekolojisi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 118 Orman Ürünleri Kimyası

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUP 102 Orman Botaniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 116 Ormancılık Politikası ve Yönetimi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

YDB 116 İngilizce-2

Ücretli Öğr.Elm. Neslihan KARAHAN

19.00-20.00

ORUP 104 Orman Ekolojisi

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

 

ORUP 102 Orman Botaniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

 

20.00-21.00

 

 

 

 

 

21.00-22.00

 

 

 

 

 

22.00-23.00

 

 

 

 

 

 

  T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2014-2015 EĞİTİM YILI BAHAR YARIYILI

2. SINIF I. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI (D-304)

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08.00-09.00

 

 

 

 

 

09.00-10.00

 

ORUP 204 Orman Amenajmanı

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 202 Ağaçlandırma ve Fidanlık Tekniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

 

10.00-11.00

 

ORUP 204 Orman Amenajmanı

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 202 Ağaçlandırma ve Fidanlık Tekniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 212 Havza ve Mera Yönetimi

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

11.00-12.00

 

ORUP 204 Orman Amenajmanı

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 202 Ağaçlandırma ve Fidanlık Tekniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 212 Havza ve Mera Yönetimi

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

13.00-14.00

ORUSEC 206 Ormancılıkta Pazarlama

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 220 Coğrafi Bilgi Sistemleri

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 218 Ormancılık Uygulamaları-2 I.Ö.

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUP 213Ahşap Malzeme Teknolojisi

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 218 Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

14.00-15.00

ORUSEC 206 Ormancılıkta Pazarlama

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 220 Coğrafi Bilgi Sistemleri

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

ORUP 218 Ormancılık Uygulamaları-2 I.Ö.

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUP 213Ahşap Malzeme Teknolojisi

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 218 Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Yrd.Doç.Dr. Selim KARAHAN

15.00-16.00

ORUSEC 216 Orman Rekreasyonu ve Doğa Turizmi  Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

ORUP 218 Ormancılık Uygulamaları-2 II.Ö.

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

 

 

16.00-17.00

ORUSEC 216 Orman Rekreasyonu ve Doğa Turizmi  Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

ORUP 218 Ormancılık Uygulamaları-2 II.Ö.

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

 

 

 

 

T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2014-2015 EĞİTİM YILI BAHAR YARIYILI

2. SINIF II. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI (D-304)

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

17.00-18.00

ORUP 202 Ağaçlandırma ve Fidanlık Tekniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 212

Havza ve Mera Yönetimi

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 213Ahşap Malzeme Teknolojisi

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 206 Ormancılıkta Pazarlama

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 218 Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

18.00-19.00

ORUP 202 Ağaçlandırma ve Fidanlık Tekniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 212

Havza ve Mera Yönetimi

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 213Ahşap Malzeme Teknolojisi

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 206 Ormancılıkta Pazarlama

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

ORUSEC 218 Yenilenebilir Enerji Kaynakları

Yrd. Doç. Dr. Selim KARAHAN

19.00-20.00

ORUP 202 Ağaçlandırma ve Fidanlık Tekniği

Öğr.Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 216 Orman Rekreasyonu ve Doğa Turizmi  Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

ORUSEC 220 Coğrafi Bilgi Sistemleri

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

 

20.00-21.00

ORUP 204 Orman Amenajmanı

Yrd. Doç. Dr. Engin GÜVENDİ

ORUSEC 216 Orman Rekreasyonu ve Doğa Turizmi  Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

ORUSEC 220 Coğrafi Bilgi Sistemleri

Yrd.Doç.Dr. Engin GÜVENDİ

 

21.00-22.00

ORUP 204 Orman Amenajmanı

Yrd. Doç. Dr. Engin GÜVENDİ

 

 

 

 

22.00-23.00

ORUP 204 Orman Amenajmanı

Yrd. Doç. Dr. Engin GÜVENDİ