T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2012-2013 EĞİTİM YILI GÜZ YARIYILI

1.SINIF I. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08.00-09.00

TDB101Türk Dili – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

AITB191 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

 

09.00-10.00

TDB101Türk Dili – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

AITB191 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

YDB115 İngilizce – 1

Öğr. Gör. Bülent AKAR

10.00-11.00

 

ORUP101 Genel Botanik

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

YDB115 İngilizce – 1

Öğr. Gör. Bülent AKAR

11.00-12.00

 

ORUP101 Genel Botanik

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

YDB115 İngilizce – 1

Öğr. Gör. Bülent AKAR

13.00-14.00

 

 

 

ORUP107 Zooloji

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

14.00-15.00

 

MAT117 Matematik  

Öğr. Gör. İbrahim AKTAŞ

 

ORUP107 Zooloji

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

15.00-16.00

 

MAT117 Matematik  

Öğr. Gör. İbrahim AKTAŞ

 

ORUP107 Zooloji

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

16.00-17.00

 

MAT117 Matematik  

Öğr. Gör. İbrahim AKTAŞ

 

 

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

Ormancılık Bölüm Başkanı

 

T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2012-2013 EĞİTİM YILI GÜZ YARIYILI

1.SINIF II. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

17.00-18.00

TDB101Türk Dili – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

MAT117 Matematik  

Öğr. Gör. İbrahim AKTAŞ

YDB115 İngilizce – 1

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUP101 Genel Botanik

Öğr. Gör. Bülent AKAR

 

18.00-19.00

TDB101Türk Dili – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

MAT117 Matematik  

Öğr. Gör. İbrahim AKTAŞ

YDB115 İngilizce – 1

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUP101 Genel Botanik

Öğr. Gör. Bülent AKAR

 

19.00-20.00

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

MAT117 Matematik  

Öğr. Gör. İbrahim AKTAŞ

YDB115 İngilizce – 1

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

20.00-21.00

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ORUP107 Zooloji

Öğr. Gör. Bülent AKAR

AITB191 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

21.00-22.00

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ORUP107 Zooloji

Öğr. Gör. Bülent AKAR

AITB191 Atatürk İlkeleri ve İnkılâp Tarihi – 1

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

22.00-23.00

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Çift Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ORUP107 Zooloji

Öğr. Gör. Bülent AKAR

 

ENF101 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Tek Nolu Öğrenciler)

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUP103 Toprak İlmi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

Ormancılık Bölüm Başkanı

 

 T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2012-2013 EĞİTİM YILI GÜZ YARIYILI

2. SINIF I. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

08.00-09.00

 

 

 

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

09.00-10.00

 

ORUP 209 Orman Hasılat Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP 201 Orman Entomolojisi  

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

10.00-11.00

ORUSEC 219 Girişimcilik

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ORUP 209 Orman Hasılat Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP 201 Orman Entomolojisi  

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 217 Orman Bakımı ve Koruma

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 205 Ormancılık İş Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

11.00-12.00

ORUSEC 219 Girişimcilik

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ORUP 209 Orman Hasılat Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP 201 Orman Entomolojisi  

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 217 Orman Bakımı ve Koruma

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 205 Ormancılık İş Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

13.00-14.00

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 201 Süs Bitkisi Yetiştiriciliği

Öğr. Gör. Bülent AKAR

 

ORUP 203 Odun Dışı Orman Ürünleri

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

 

14.00-15.00

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 201 Süs Bitkisi Yetiştiriciliği

Öğr. Gör. Bülent AKAR

 

ORUP 203 Odun Dışı Orman Ürünleri

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

 

15.00-16.00

ORUSEC 203 Ormancılık İşletme Ekonomisi

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 207 Ormancılık Uygulamaları - I

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

 

ORUSEC 215 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

Yrd. Doç. Dr. Osman ÜÇÜNCÜ

 

16.00-17.00

ORUSEC 203 Ormancılık İşletme Ekonomisi

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 207 Ormancılık Uygulamaları - I

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

 

ORUSEC 215 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

Yrd. Doç. Dr. Osman ÜÇÜNCÜ

 

 

 

 

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

Ormancılık Bölüm Başkanı

 

 

T.C.GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİ KÜRTÜN MESLEK YÜKSEKOKULU

ORMAN VE ORMANCILIK PROGRAMI 2012-2013 EĞİTİM YILI GÜZ YARIYILI

2. SINIF II. ÖĞRETİM DERS PROGRAMI

HAFTALIK DERS PROGRAMI

Saatler

Pazartesi

Salı

Çarşamba

Perşembe

Cuma

17.00-18.00

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 201 Orman Entomolojisi  

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 217 Orman Bakımı ve Koruma

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 219 Girişimcilik

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ORUP 203 Odun Dışı Orman Ürünleri

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

18.00-19.00

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 201 Orman Entomolojisi  

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 209 Orman Hasılat Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUSEC 219 Girişimcilik

Öğr. Gör. Mustafa ÇEVİKBAŞ

ORUP 203 Odun Dışı Orman Ürünleri

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

19.00-20.00

ORUSEC 203 Ormancılık İşletme Ekonomisi

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 201 Orman Entomolojisi  

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 209 Orman Hasılat Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUSEC 215 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

Yrd. Doç. Dr. Osman ÜÇÜNCÜ

 

20.00-21.00

ORUSEC 203 Ormancılık İşletme Ekonomisi

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUP 209 Orman Hasılat Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUSEC 215 Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

Yrd. Doç. Dr. Osman ÜÇÜNCÜ

 

21.00-22.00

ORUSEC 201 Süs Bitkisi Yetiştiriciliği

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUP 205 Silvikültür

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 205 Ormancılık İş Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP 207 Ormancılık Uygulamaları - I 

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

22.00-23.00

ORUSEC 201 Süs Bitkisi Yetiştiriciliği

Öğr. Gör. Bülent AKAR

ORUSEC 217 Orman Bakımı ve Koruma

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

ORUSEC 205 Ormancılık İş Bilgisi

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

ORUP 207 Ormancılık Uygulamaları - I 

Öğr. Gör. Nuray KAHYAOĞLU

 

 

 

 

 

 

 

 

Öğr. Gör. Engin GÜVENDİ

Ormancılık Bölüm Başkanı